Wojciech Ważyński

Male 1845 - 1855  (10 years)  Submit Photo / DocumentSubmit Photo / Document    Has 55 ancestors but no descendants in this family tree.

 Set As Default Person    

Personal Information    |    Event Map    |    All    |    PDF

 • Name Wojciech Ważyński 
  Born 28 Mar 1845  Sochocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska Find all individuals with events at this location 
  • Działo się w Blichowie szesnastego/dwudziestego ósmego Marca tysiąc ośmset czterdziestego piątego Roku o godzinie drugiej po południu. Stawił się Szlachetny Benedykt Ważyński Dziedzic Części w Pradze zamieszkały mający lat trzydzieści dziewięć w obecności Ignacego Brudzińskiego mającego lat dwadzieścia trzy i Józefa Brudzińskiego mającego lat trzydzieści dwa obydwóch Dziedziców Części, Szlachty, zamieszkałych w Pradze i okazał Nam dziecię płci Męskiej urodzone w Pradze pod numerem czwartym Dnia, Miesiąca i Roku bieżących o godzinie drugiej po północy z jego Małżonki Szlachetnej Magdaleny Bagieńskiej mającej lat czterdzieści. Dziecięciu temu na Chrzcie Świętym w dniu dzisiejszym odbytym nadane zostało imię Woyciech, a Rodzicami chrzestnymi byli wyżej wspomniany Ignacy Brudziński i Julianna Brudzińska. Akt ten Stawającym i Świadkom pisać nieumiejącym przeczytany i przez Nas podpisany został.
   Xiądz Ignacy Rynkowski Proboszcz Blichowski
  Christened 28 Mar 1845  Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska Find all individuals with events at this location 
  Gender Male 
  Died 08 Sep 1855  Sochocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska Find all individuals with events at this location 
  • Działo się to w Blichowie dnia trzydziestego Sierpnia/dziewiątego Września tysiąc ośmset pięćdziesiątego piątego Roku o godzinie szóstej po południu. Stawili się Jan Ważyński lat dwadzieścia cztery i Ignacy Brudzyński lat trzydzieści cztery liczący, obydwaj Gospodarze w Pradze zamieszkali i oświadczyli Nam, iż dnia wczorajszego o godzinie dwunastej w południe umarł w Pradze Wojciech Ważyński lat dziesięć liczący Syn niegdyś Benedykta i żyjącej Magdaleny z Bagińskich Małżonków Ważyńskich. Po przekonaniu się naocznie o zejściu Wojciecha Akt ten Stawającym przeczytany przez Nas tylko podpisany został gdyż osoby w Akcie wyrażone pisać nie umieją.
   Ksiądz Piotr Potulski Komendarz Blichowski utrzymujący Akta Stanu Cywilnego
  Age 10 years 
  Buried 09 Sep 1855 
  Headstones Submit Headstone Photo Submit Headstone Photo 
  Person ID I4143  Korycki Kiliś
  Last Modified 8 Dec 2012 

  Father Benedykt Ważyński
            b. 22 Mar 1804
            d. 04 Sep 1855, Sochocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska Find all individuals with events at this location  (Age 51 years) 
  Mother Magdalena Ważyńska (maid. name Bagińska)
            b. Abt 1806
            d. Yes, date unknown 
  Married Yes, date unknown 
  Family ID F3182  Group Sheet  |  Family Chart

 • Event Map Click to hide
  Link to Google MapsBorn - 28 Mar 1845 - Sochocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska Link to Google Earth
  Link to Google MapsChristened - 28 Mar 1845 - Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska Link to Google Earth
  Link to Google MapsDied - 08 Sep 1855 - Sochocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska Link to Google Earth
   = Link to Google Earth 
  Pin Legend Address Cemetery Place Hospital Church School Residence Registry Region Country Not Set